گوناگون

عکس های ترکیبی خلاقانه+ ۱۵ عکس

ایده هایی جالب و خلاقانه که می توانند بهانه ای برای تمرین و کار با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ باشند و از امکانات مختلف و ساده در این نرم افزار برای ساخت تصاویر ترکیبی استفاده نمود.

در این مطلب ۱۵ نمونه ی دیگر از تصاویر ترکیبی که هنوز ویرایش کامل در آنها صورت نگرفته است را قرار داده ایم تا برای کسانی که علاقه مند به کارهای ترکیبی هستند  براحتی بتوانند از چگونگی ترکیب تصاویر ایده برداری کنند.

هنرمندان زیادی در جهان وجود دارند که کار ترکیب تصاویر را بصورت حرفه ای انجام می دهند و این کار را به تخصصی برای خود تبدیل کرده اند .

ایده برای  عکس ترکیبی

 

 

وقتی قصد ترکیب تصاویر را دارید با نگاهی کنجکاوانه بدنبال دیدن رابطه هایی در عکس ها و مناظر مختلف می گردید تا بتوانید آنها را به هم مرتبط سازید.

ارتباطی که در تصور زیر بین بستنی قیفی و بیل مکانیکی صورت گرفته است و مونتاژی که انجام شده می تواند نشان دهنده ی تیزبینی طراحی باشد که توانسته است ارتباط بصری و نقاط مشترکی برای این دو تصور پیدا کند.

 

 

 

 

برای کسی که آشنایی مختصری با نرم افزار فتوشاپ دارد نحوه ی چیدن و کار فنی کنار هم قرار دادن این تصاویر ، وقت زیادی نمی گیرد و براحتی میتواند این کار را انجام دهد .

کاربا فتوشاپ

 

 

آموزش ساخت عکس ترکیبی

برای ایجاد عکس های ترکیبی از نرم افزار فتوشاپ استفاده می شود و این نرم افزار بهترین ابزار برای ویرایش و ساخت تصاویر خلاقانه به شمار می آید. یادگیری این نرم افزار کار سختی نیست و شما می توانید براحتی آنرا یاد بگیرید.

در هنر ترکیب عکس ها و ایجاد تصاویر خلاقانه جدید ، چیزی که مهم است ایده است. از اینگونه تصاویر  تناسب موقعیت کار ، و کاربردی که می توانند داشته باشند در تبلیغات و یا طراحی پوسترهای خلاق و بنر ها و … استفاده می شود که این موضوع به ایده طراح بستگی دارد.

 

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن