گوناگون

ویرایش عکس ها با فتوشاپ بوسیله ی پیام صوتی !

آنقدر فناوری ها به سرعت رو به افزایش و افزودن به قابلیتهای خود هستند که شنیدن یک فناوری جدید برای همه ، چیز غیر عادی یی نیست. مثلا اگر گفته شود که می توانید برای ویرایش عکس ، به فتوشاپ فرمان صوتی بدهید و او عکس شما را ویرایش می کند ، برایتان فوق العاده خواهد بود و به فکر استفاده هایی خواهید افتاد که می توان  از این قابلیت کرد.

هرچند فرایند ایجاد مصنوعی صدای انسان چیز جدیدی نیست اما استارتاپ BabelOn در حال کار روی نوع جدیدی از این فناوری است تا صدای مختص شما را به زبانی دیگر ترجمه کند، حتی اگر شما به زبان اصلی خودتان هم صحبت نکنید.

این کمپانی با نرم افزار ساخت خود در کنار سخت افزار ادیت شده قادر شده است صدای شما را آنالیز کرده و سپس از روی آن گفتار صوتی درست کند و این فرایند گفتارسازی می‌تواند با زبانی غیر از زبان شما هم تولید شود.

ابتدا به ساکن قرار است این ایده برای ترجمه هم زمان واژه‌های شما هنگام انجام گیم آنلاین یا روی اسکایپ بکار گرفته شود. البته مایکروسافت روی Skype چنین کاری را کرده است اما استارتاپ BabelOn قول داده است این کار دقیقا با صدای خود شما انجام شود و نه صدای پیش فرض تعریف شده روی نرم افزار که معمولا توسط کورتانا یا مثلا سیری در اپل انجام می‌شود.

یکی از کارهای تعریف شده دوبله فیلم‌های سینمایی است اما در نهایت با اعمال این فناوری روی اپلیکیشن‌های مختلف به زودی شاهد انجام عملیات‌های مختلف برای ادیت عکس و فیلم خواهیم بود و اگر از شما در مورد بهترین نرم افزار ویرایش عکس سوال شود بعید است که نرم افزاری غیر از فتوشاپ را هم به زبان آورید.

بر این اساس روزی شاهد فتوشاپ صوتی خواهیم بود که کاربر با گفتن دستورات صوتی تعریف شده با صدای خود، کار ادیت و ویرایش عکس به صورت خودکار انجام می‌شود.

 

منبع : خبرآنلاین

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن