فتوشاپ

۱۵ عکس ترکیبی خلاقانه !

عکس های ترکیبی بخاطر خلاقیتی که در ترکیب آنها نهفته است همیشه جالب و جذاب بوده اند . آقای استفان مک مونامی (Stephen McMennamy) از افرادی است که با خلاقیت خود عکس های ترکیبی گوناگونی را می سازد.

او دنیا را بگونه ای دیگر می بیند و بدنبال این است که بتواند با عکس های مختلف بازی کند و رابطه ای بین تصاویر مختلف ببیند که بتوان آنها را در یک تصویر به نمایش گذاشت. برای او خیلی از اشیا و چیزهایی که در ظاهر متفاوت هستند ، میتوانند ایجاد کننده ی یک عکس شگفت انگیز باشند .

قدرت تخیل و خیال پردازی میتواند شما را به دنیایی ببرد که بتوانید تصاویر باور نکردنی و جذابی را ایجاد کنید.

در عکس های ترکیبی هر چیزی ممکن است ایجاد شود. مثلا ادامه ی ریل های راه اهن می تواند یک زیپ را بسازند یا یک فیل میتواند خرطومی درختی داشته باشد . و صدها ایده ی تازه و جالب که می تواند شروعی برای ایجاد تصاویر ترکیبی باشد.

بهترین نرم افزاری که می توان برای ایجاد عکس های ترکیبی ازآنها استفاده کرد نرم افزار قدرتمند فتوشاپ است که با امکانات زیادی که در اختیار هنرمند قرار میدهد می تواند او را در ساخت تصاویر ترکیبی که واقعی هم به نظر برسند یاری کند .

آنچه شما در ادامه ی مطلب می بینید ایده هایی است از آقای مک مونامی که برای ایجاد تصاویر ترکیبی مورد استفاده قرار گرفته اند البته همانطور که مشخص است ویرایش کامل روی تصویر انجام نشده و عکس ها از هم قابل تفکیک هستند و بیشتر جنبه ی آموزشی دارند ولی میتوان ایده های خود را با نرم افزار فتوشاپ به گونه ای کاملا طبیعی ویرایش نمود .

 

ComboPhotos

ComboPhotos

 

عکس های ترکیبی

 

عکس های ترکیبی

عکس های ترکیبی

هلپانش

هلپانش

هلپانش

هلپانش

سایت هلپانش

 

سایت هلپانش

سایت هلپانش

سایت هلپانش

سایت هلپانش

سایت هلپانش

همانطور که گفته شد آنچه در ساخت تصاویر ترکیبی بیشترین نقش را دارد ایده ی خلاقانه و نگاهی خلاق به اشیا است که می تواند دنیای تازه ای از ترکیب را برای آنها تصور کند و بعد از آن مرحله ی کار با نرم افزار است که با کمی تمرین می توان با استفاده از فتوشاپ به نتیجه رسید.

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن