خبرها

از استوری‌های گروهی در اینستاگرام چه میدانید؟

تحلیلگران گزارش میدهند که اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدیدی به نام «استوری های گروهی» را آزمایش کند.

به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، به نظر می‌رسد که فیس‌بوک قصد دارد تا قابلیت‌های استوری های گروهی را به نرم‌افزار اینستاگرام که زیرمجموعه این کمپانی بزرگ است، وارد کند. در همین راستا جین مانچون وون به‌عنوان یکی از تحلیلگران نرم‌افزارها اخیرا کد آزمایشی جدیدی را در رابطه باقابلیت‌های استوری گروهی در اینستاگرام پیدا کرده است.

اینستاگرام راه های جدیدی را برای تاثیرگذاری بر کاربران خود مورد آزمایش قرار میدهد و هر کدام از روشهایی که مورد استفاده قرار میگیرد به نوبه ی خود دارای تازگی و جذابیتی هستند که باعث میشوند روز بروز بر استفاده کنندگان از اینستاگرام افزوده شود.

به نظر می‌رسد که نحوه کار با این قابلیت بسیار مشخص و واضح است و برای استفاده از آن تنها باید گزینه «اشتراک‌گذاری در استوری گروهی» را انتخاب کنید.
این قابلیت در زمان‌هایی استفاده می‌شود که قصد دارید استوری های خود را برای گروه کوچک‌تری که البته از دوستان نزدیک شما در این نرم‌افزار بزرگ‌تر هستند، به نمایش دربیاورید.

البته هنوز ضمانتی وجود ندارد که قابلیت استوری گروهی برای اینستاگرام عرضه شود، زیرا این قابلیت هنوز در مرحله آزمون‌ و خطا قرار دارد.
همچنین اگر به سرنوشت قابلیت مشابه با استوری های گروهی در فیس‌بوک نگاه کنیم، می‌توانیم متوجه شویم که عرضه این قابلیت برای اینستاگرام حتمی نیست، اما در هر صورت فیس‌بوک به هر ویژگی جدید به‌عنوان راهی برای بقای اینستاگرام در این بازار رقابتی نگاه می‌کند.

با این‌ حال باید در نظر داشت که قابلیت استوری ها در اینستاگرام نسبت به فیس‌بوک با استقبال بیشتری مواجه شد، و به همین ترتیب ورود این قابلیت به این نرم‌افزار تصویر محور منطقی‌تر است.

در هر صورت باید منتظر بود و دید که سرنوشت این کدهای آزمایشی چه خواهد شد. و آیا آنچه تحلیل گران مورد کنکاش و بررسی قرار میدهند با موفقیت مراحل آزمایش را طی خواهد کرد  یا خیر؟

منبع : ایتنا

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن