وردپرسووکامرس
موضوعات داغ

استراتژی طراحی سایت فروشگاهی – قدم به قدم تا کسب درآمد

طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی سایت فروشگاهی و ورود به تجارت.

طراحی سایت فروشگاهی یک استراتژی همراه و فکر و خلاقیت است. خلاقیت شما در سایت فروشگاهی میتواند موجب درآمد شما و وارد شدن به دنیای تجارت شود، دنیایی که همه آرزوی رسیدن به آن را دارند و از هیچ تلاشی برای رسیدن به آن فروگذاری نمیکنند.

و شما اگر میخواهید وارد این دنیا شوید باید اهداف تان را مشخص کنید. و برای رسیدن به اهداف و رسیدن به تجارت از همین حالا دست به کار شوید.

از دست دادن هر ثانیه میتواند شما را از رسیدن به اهداف تان دور کند، و شما برای رسیدن به اهداف باید تلاش بیشتری را از قبل به کار بگیرید، اما از چه راهی میتوانیم زودتر به اهداف مان برسیم؟

ما در این مقاله به شما راهی را معرفی میکنیم که هدف طراحی سایت فروشگاهی را از یک رویا یا هدف به واقیت تبدیل میکند. اما اگر واقعا قصد رسیدن به تجارت از طریق طراحی سایت فروشگاهی را دارید تا آخر با هلپانش همراه باشید.

چه طور میتوانیم به اهدف مان نزیدیک شویم و یک سایت فروشگاهی

ایجاد کنیم؟

 

قبل از رفتن به سراغ آموزش طراحی سایت فروشگاهی بزارید کمی این موضوع را باز تر کنیم. همانطور که میدانید امروزه سایت های بسیاری ایجاد شده اند، که خدمات فروشگاهی را ارائه میدهند.

در گذشته این امکان برای همه وجود نداشت که هر کسی بتواند یک سایت فروشگاهی ایجاد کند. برای طراحی سایت فروشگاهی هزینه زیادی را باید میپرداختند، تا بتوانند یک سایت فروشگاهی داشته باشند.

اما امروزه با پیشرفت فناوری داشتن یک سایت فروشگاهی دیگر غیر ممکن نیست و هر کسی میتواند، به تنهایی یک سایت فروشگاهی ایجاد کند، طراحی سایت فروشگاهی دیگر یک رویای نشدنی نیست.

هدف خود از طراحی سایت

 

شما برای داشتن یک سایت فروشگاهی و تجارت قبل از طراحی سایت فروشگاهی باید به سوالاتی پاسخ دهید، پاسخ به این سوالات میتواند درصد زیادی در موفقیت و تجارت شما تاثیر داشته باشد.

  1. هدف شما از طراحی وبسایت فروشگاهی؟
  2. آیا به دنبال تجارت هستید یا یک کسب و کار؟
  3. آیا شرایط داشتن سایت فروشگاهی را دارید؟

هدف شما میتواند مشخص کند که چه اهدافی را دارید و برای رسیدن به آنها چه قدر تلاش میکنید، اگر به دنبال یک تجارت از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید قطعا باید بیشتر از آنچه هدف شماست تلاش کنید.

زیرا تلاش بیشتر شما میتواند شما را در جایگاه بالاتری نسبت به دیگران قرار دهد. آیا شرایط داشتن سایت فروشگاهی و ارائه خدمات فروشگاهی را دارید؟

شما باید قبل از طراحی سایت فروشگاهی به این مسئله توجه کنید که چه طور میخواهید خدمات به دیگران ارائه دهید. برای مثال چگونه میخواهید نیاز های دیگران را برطرف کنید؟

یعنی با استفاده از چه راهی میخواهید خدمات ارائه دهید. از طریق پست، دانلود، و… خب پس از پاسخ به این سوالها شما میتوانید به صورت جدی برای طراحی سایت فروشگاهی قدم بردارید، و به رسیدن به تجارت نزدیک تر شوید و اهداف نشدنی را به واقعیت تبدیل کنید.

 

چگونه میتوانیم یک سایت فروشگاهی ایجاد کنیم؟

 

همانطور که در مقاله قبلی با طراحی وبسایت آشنا شدید مشاهده کردید که برای طراحی وبسایت باید چه کار هایی را انجام دهیم، خب برای طراحی سایت فروشگاهی نیز به این گونه عمل میکنیم.

برای طراحی سایت فروشگاهی شما باید مانند مقاله قبلی دامنه و هاست خریداری کنید حالا شما به یک افزونه نیاز دارید تا بتوانید فروشگاه خود را طراحی کنید.

بدون شک بهترین گزینه برای طراحی سایت فروشگاهی ووکامرس است شما میتوانید با ووکامرس طراحی سایت خود را به صورت رایگان و کامل انجام دهید.

اما آیا طراحی سایت فروشگاهی به برنامه نویسی نیاز دارد؟ 

آیا طراحی سایت فروشگاهی به یادگیری برنامه نویسی وب نیاز دارد؟

شما بدون یادگیری برنامه نویسی میتوانید یک سایت فروشگاهی داشته باشید بدون یک خط کدنویسی. شما هیچ نیازی به یاد داشتن برنامه نویسی وب ندارید شما میتوانید بدون هیچ گونه مهارت به طراحی سایت فروشگاهی خود بپردازید.

ووکامرس کار شما را برای طراحی سایت فروشگاهی خیلی راحت کرده است، و شما به هیچ ابزار دیگری نیاز نخواهید داشت.

 

ووکامرس چیست؟

 

ووکامرس (Woocommerce) یک ابزار عالی برای داشتن یک سایت فروشگاهی و کسب و کار است. ووکامرس بهترین گزینه برای فروش محصولات و خدمات است.

شما میتوانید با ووکامرس یک سایت فروشگاهیطراحی کنید بدون نیاز به هیچ ابزاری شما میتوانید همچنین محصولات فیزیکی و دیجیتال را مدیریت کنید، موجودی های حمل و نقل را مدیریت کنید پرداخت های ایمن انجام دهید و…

طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرسخیلی راحت است و شما نیاز به هیچ کار اضافه ای ندارید اما بعد نیست قبل از طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس با برخی از ویژگی های ووکامرس آشنا شوید.

ووکامرس یکی از محبوب ترین پلاگینهای وردپرس است و نصب آن مانند نصب دیگر پلاگینها انجام میشود. ووکامرس رایگان و باز است و مانند وردپرس شما به هیچ چیز نیاز ندارید شما میتوانید آن را تنظیم و خودتان پیکر بندی کنید.

راه اندازی سریع: شما میتوانید با ووکامرس در کمترین زمان یک سایت فروشگاهی داشته باشید طراحی سایت ووکامرس مانند وردپرس است.

و شما نیاز به هیچ کار اضافه ای ندارید و ویژگی های دیگری هم وجود دارد که میتوانیم نام ببریم اما بدانید ووکامرس همان چیزی است که شما برای طراحی سایت فروشگاهی به آن نیاز دارید.

 

ووکامرس چه کاربرد هایی دارد؟

 

انجام خدمات محصولات دیجیتال برای مثال (دانلود، نرم افزار، کتاب الکترونیکی) و… انجام خدمات محصولات فیزیکی برای مثال (حمل و نقل، پست و..) رزرو به عنوان مثال (برای قرار و ملاقات، و یا هر چیز دیگری که میتوانید رزرو کنید)

 

 

کسب درآمد از طراحی سایت فروشگاهی

 

میشود گفت ووکامرس به شما اجازه میدهد هر چیزی که بتوانید به روی آن برچسب قیمت بزنید به فروش برسانید. در عوض هر کسی میتواند از خدمات شما استفاده کند.

این میتواند شما را به رسیدن به یک تجارت نزدیک تر کند. البته آشنایی اولیه با برنامه نویسی میتواند در این راه کمک زیادی به شما بکند.

همچنین شما میتوانید با استفاده از مفاهیم برنامه نویسی نکات ریز برنامه نویسی را یاد بگیرید. زبانهای برنامه نویسی نیز کاربرد زیادی در افزایش کارایی و بهبود عملکرد سایت نقش مهمی دارد.

چگونه میتوانیم یک سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟

 

برای طراحی سایت فروشگاهی مانند آموزش های قبل شما

باید دامنه و هاست خریداری کنید.

پس از خرید دامنه و هاست و نصب آن در

وردپرس شما باید پلاگین ووکامرس را

دانلود و نصب کنید.

 

 

نصب افزونه ووکامرس و فعالسازی

 

شما برای دریافت افزونه ووکامرس مانند هر افزونه دیگری در قسمت داشبورد باید در وردپرس گزینه افزونه ها را انتخاب کنید. و سپس افزودن را کلیک کنید شما میتوانید با استفاده از نوار بالای وردپرس افزونه ووکامرس را جستجو کنید.

ووکامرس

شما کافیه فقط به روی گزینه نصب کن کلیک کنید بعد از چند دقیقه دکمه به فعالسازی تغیر پیدا خواهد کرد. شما باید روی فعالسازی کلیک کنید.

ووکامرس

در این مرحله جادوگر راه اندازی (تنظیم روی صفحه نمایش را مشاهده خواهید کرد) این فرایندی است که باعث راحتی کار شما در طراحی سایت فروشگاهی میشود روی شروع کلیک کنید.

ووکامرس

ایجاد صفحات برای فروشگاه آنلاین

 

فروشگاه آنلاین نوع خاصی از وبسایت ها هستند و آنها به برخی از صفحات خاص نیاز دارند، تا به درستی کار کنند اولین گام در جادوگر ووکامرس ایجاد این صفحات برای طراحی سایت فروشگاهی شماست. 

فروشگاه: این جایی است که محصولات شما نمایش داده میشود

سبد خرید: این سبدی است، که مشتریان میتوانند قبل از انجام خرید سفارش خود را در این قسمت تنظیم، ثبت و ذخیره کنند.

پرداخت: یکی از مهمترین قسمتها در طراحی وبسایت فروشگاهی که مشتریان میتوانند در آن روشهای خرید به همراه تحویل کالا را مشخص کنند مثلا به صورت دیجیتال و یا حمل و نقل و از این قسمت میتوانند خرید خود را انجام دهند.

حساب من: یک نمایه برای مشتریان ثبت شده برای دیدن سفارشات و خرید های انجام شده توسط مشتریان و همچنین مدیریت خرید ها و سفارشات انجام شده شما باید پس از انجام مراحل بالا به روی ادامه کلیک کنید. پس از این کار صفحات شما تنظیم میشود.

 

تنظیم موقعیت مکانی

 

در طراحی سایت فروشگاهی این گزینه از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است و نشان دهنده موقعیت حقیقی فروشگاه شما است. گزینه بعدی نشان دهنده واحد پولی و ارزی شماست.

پس از مشخص کردن گزینه ها شما باید روی گزینه بعدی کلیک کلیک کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

درک مالیات بر فروش در سایت فروشگاهی

 

مالیات به مراتب جزئی ترین بخش هیجان انگیز داشتن یک فروشگاه تجارت الکترونیک است این نیز یکی از مواردی است که ما نادیده میگیریم.

شما قصد لذت بردن از طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را دارید این بخش به شما کمک میکند اولا شما میتوانید انتخاب کنید که آیا قصد حمل و نقل کالاهای فیزیکی را دارید یا خیر اگر جعبه را بررسی کنید جزئیات مربوط به حمل و نقل را مشاهده خواهید کرد و میتوانید آنها را تنظیم کنید.

بعدی مالیات ووکامرس است، ووکامرس دارای یک ماژول مالی بسیار منظم است بهترین چیز در این مورد این است که به شما کمک میکند تا نرخ مالیات بر اساس مکان فروشگاه را کشف کنید.

 که در مرحله ی قبلی این مورد را بررسی و تنظیم کرده اید. اگر بخواهید مالیات بر فروش را بپردازید در بیشتر مواقع شما باید جعبه اصلی را بررسی کنید.

به محض انجام این کار مجموعه ای جدید از جعبه ها برای شما ظاهر خواهد شد و به شما اطلاع میدهند در آینده این روند چگونه پیش میرود. در طراحی سایت فروشگاهی این گزینه را به طور کامل بررسی کنید.

 

 

انتخاب روش پرداخت از طریق ووکامرس

 

توانایی پذیرش پرداخت آنلاین در هسته هر فروشگاه تجارت الکترونیک است، ووکامرس از لحاظ پرداخت آنلاین میتوان گفت بهترین گزینه برای طراحی سایت فروشگاهی به شما میرود.

شما در این قسمت باید روش پرداخت خود را انتخاب کنید یعنی به چه صورتی میخواهید پرداخت انجام شود شما میتوانید از انواع درگاه های بانکی مانند ملت، ملی و دیگر درگاه ها استفاده کنید.

همچنین میتوانید برای سایت فروشگاهی خود از درگاه های پرداخت واسط استفاده کنید اما شاید براتون سوال پیش بیاد که درگاه پرداخت واسط یعنی چی؟

 

 

به معرفی مختصری از درگاه پرداخت واسط میپردازیم:

 

درواقه درگاه پرداخت واسط وبسایت هایی هستند که از شرکت های PSP درگاه پرداختی آنلاین به کسب و کار ها میدهند، و شما میتوانید با استفاده از درگاه پرداخت واسط به خرید و فروش محصولاتخود بپردازید.

پس از انتخاب درگاه بانکی باید گزینه بعدی را بزنید گام بعدی فقط یک صفحه برای تایید است. در این مرحله راه اندازی سایت شما به صورت کامل انجام میگیرد اما شما فقط یک فروشگاه اینترنتی خالی دارید.

 

 

 

اضافه کردن محصول به ووکامرس (فروشگاه اینترنتی)

 

برای اینکه  بتوانید وارد یک کسب و کار شوید و طراحی سایت فروشگاهی خود را تکمیل کنید نیاز به اضافه کردن محصول به سایت فروشگاهی خود دارید شما میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید برای اضافه کردن محصول کافیه از داشبورد وردپرس گزینه محصولات را انتخاب کنید.

و سپس روی گزینه اضافه کردن محصول کلیک کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که مشاهده میکنید یک صفحه ویرایشگر وردپرس برای شما باز میشود:

طراحی سایت فروشگاهی

نام محصول

 

صفحه ویرایشگر به شما اجازه میدهد که شما اطلاعاتی درباره محصولات را وارد کنید. شما میتوانید در اینجا نه تنها از متن بلکه تصاویر ها، ویدیو ها، ستون ها، عنوان ها و رسانه های دیگر استفاده کنید بهتر است هر آنچه مناسب میبینید انتخاب کنید.

 

 

بخش اطلاعات محصول مرکزی 

 

این بخش جایی است که شما میتوانید نوع محصول خود را اضافه کنید، و همچنین معین کنید محصولات شما آیا فیزیکی هستند و یا قابل دانلود.

این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی کمک های زیادی به شما میکند شما میتوانید همچنین از طریق این گزینه از پارامتر های مختلف محصول با خبر شوید.

عمومی: بخشی که شما میتوانید قیمت ها و مالیات های محصول خود را مشخص کنید.

فهرست: به شما اجازه میدهد سطوح سهام و یا محصولات خود را مدیریت کنید و انواع حمل و نقل وزن، ابعاد و هزینه را تعیین کنید.

ویژگی های محصول را تنظیم کنید برای مثال اگر قصد فروش پیراهن دارید، میتوانید در این قسمت رنگ مورد نظر را میتوانید انتخاب کنید و تنظیم کنید.

 

 

توضیح کوتاه:

 

قسمتی که متن توضیحات شما را درباره محصول نمایش میدهد، در طراحی سایت فروشگاهی این گزینه نیز حائز اهمیت است. شما میتوانید خلاصه ای کوتاه از محصول خود را در این قسمت قرار دهید.

 

 

دسته بندی محصولات:

 

شما میتوانید با استفاده از این قسمت برای خود دسته بندی ایجاد کنید و محصول خود را در آن قرار دهید، برای مثال شما میتوانید پیراهن را در دسته بندی لباس قرار دهید.

 

 

برچسبهای محصول 

 

یکی دیگر از راه های کمک و سازماندهی سایت فروشگاهی برچسب زدن محصولات است در این قسمت شما میتوانید با استفاده از برچسب محصول برای محصولات خود تصاویری را مشخص کنید گالری برای محصولات خود درست کنید، تصاویر اضافی برای محصول خود قرار دهید.

اولین بار که از پنل وردپرس بازدید میکنید پنجره ای به شما نمایش داده میشود، که حاوی اطلاعاتی درباره ووکامرس است. یک راهنما و ابزار مفید برای اینکه بدانید هر قسمت از زمینه ها چگونه کار میکنند.

طراحی سایت فروشگاهی

زمانی که تمامی تنظیمات را به درستی انجام دادید میتوانید به روی گزینه انتشار کلیک کنید، شما توانستید اولین محصول خود را در سایت فروشگاهی خود قرار دهید.

اولین گام در تکمیل طراحی سایت فروشگاهی برداشته اید شما باید با فکر قدم های دیگر را بردارید. زمانی که شما محصولات خود را در سایت فروشگاهی قرار دادید باید در داشبورد خود چیزی شبیه به این تصویر که مشاهده میکنید ببینید.

طراحی سایت فروشگاهی

انتخاب یک قالب ووکامرس برای سایت فروشگاهی

 

شما در این مرحله از طراحی سایت فروشگاهی باید قالب فروشگاهی برای سایت خود انتخاب کنید، انتخاب یک قالب فروشگاهی مناسب میتواند درصد محبوبیت شما را در بین دیگر سایتها بیشتر کند.

اما چه طور میتوانیم یک قالب فروشگاهی مناسب برای سایت فروشگاهی انتخاب کنیم؟

شما میتوانید برای انتخاب یک تم فروشگاهی از وردپرس کمک بگیرید. وردپرس ارائه دهنده بیش از ۲۱۰۰۰ قالب متنوع وردپرسی است.

که میتواند به شما برای انتخاب یک قالب مناسب کمک زیادی بکند. اما یک مسئله ای وجود دارد، متاسفانه اکثر قالب های وردپرس با زبان خارجی و یا انگلیسی هستند، که شما برای استفاده از این قالب ها باید آنها را ترجمه کنید.

اما نگران نباشید چون امروزه سایتهایی زیادی وجود دارند که ترجمه قالب های وردپرس را انجام میدهند، شما میتوانید با مراجعه به این سایتها از خدمات وردپرسی آنها استفاده کنید.

 

 

چرا داشتن یک قالب فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است؟

 

قالب سایت یکی از مهمترین اجزای سایت فروشگاهی به شمار میرود و در طراحی سایت فروشگاهی از اهیت زیادی برخوردار است. زیرا مهمترین بخش سایت یعنی ظاهر آن را شکل میدهد.

ظاهر سایت یکی از مهمترین قسمت های سایت است، که اهمیت زیادی در طراحی سایت فروشگاهی دارد، قالب فروشگاهی سایت شما حتی در تعداد مشتری نیز تاثیر زیادی دارد، در واقع هر چه ظاهر سایت شما جذاب تر و کاربرپسند تر باشد میتواند باعث مراجعه تعداد بیشتری از خریداران به سایت شما میشود.

طراحی سایت فروشگاهی

 

 

به طور پیش فرض ووکامرس با هر قالبی کار میکند، اگر قبلا قالب سایت خود را انتخاب کرده اید نگران این موضوع نباشید، اما قالب هایی که با ووکامرس سازگاری بیشتری دارند، و یا قالب های فروشگاهی بهتر میتوانند با سایت فروشگاهی شما ارتباط برقرار کنند.

و در طراحی سایت فروشگاهی عالی عمل کنند. مثلا قالب های ریسپانسیو (یا واکنش گرا) بهتر میتوانند در موبایل و دیگر دستگاه ها عمل کنند.

نکات مهم در طراحی سایت

 

چند نکته مهم که در طراحی سایت فروشگاهی که باید به آنها توجه کنیم. در طراحی از المان های گیج کننده استفاده نکنید، طراحی سایت فروشگاهی شما باید روشن و واضح باشد به گونه ای که هر کسی بتواند از آن استفاده کند.

سعی کنید سایت فروشگاهی خود را طوری طراحی کنید که توجه دیگران را به سایت جذب کنید. طوری سایت فروشگاهی را طراحی کنید که ستون های هر قسمت قابل تنظیم باشد.

و همچنین از نوار کناری سایت در بعضی صفحات سایت استفاده کنید. جالب است بدانید که تحقیقات بدست آمده نشان میدهد که ۸۰ درصد کاربران از موبایل استفاده میکنند.

و جالب تر این است ۶۱ درصد کاربران پس از نتیجه گرفتن از سایت بلافاصله آن را ترک میکنند در طراحی سایت فروشگاهی به بهینه سازی صفحات سایت برای موبایل توجه ویژه ای داشته باشید.

شما میتوانید برای سایت فروشگاهی خود از منوی ناوبری استفاده کنید، یک منوی خوب میتواند آن چیزی که کاربر در سایت شما به دنبال آن هست پیدا کند.

 

 

صفحه ی فروشگاه شما

 

در این قسمت تمامی محصولات شما نمایش داده میشود، اگر از ووکامرس برای طراحی سایت فروشگاهی خود استفاده کردید میتوانید با وارد کردن آدرس YourSite.com/Shop وارد صفحه ی فروشگاه خود شوید.

همچنین شما میتوانید با رفتن به قسمت داشبورد و صفحات آنها را ویرایش کنید. چند نکته مهم برای طراحی سایت فروشگاهی.

شما میتوانید از آگهی ها برای جلب مخاطب برای سایت فروشگاهی خود استفاده کنید، همچنین شما باید مشخص کنید که آیا از نوار کناری سایت در صفحات سایت فروشگاهی خود استفاده میکنید یا خیر، اگر بخواید از نوار کناری سایت استفاده کنید.

میتوانید از طریق قالب فروشگاهی خود این تنظیمات را انجام دهید. به عنوان مثال میتوانید از StoreFront  (ویترین) استفاده کنید، و حالت قرار گیری آن را نیز مشخص کنید.

 

 

ووکامرس

 

برای مثال همانطور که میبینید در این جا ما از گزینه به صورت کامل و همراه برای سایت فروشگاهی استفاده کردیم. یعنی به صورت تمام صفحه.

 

ووکامرس

 

همانطور که مشاهده میکنید تصاویر خوب کلید یک سایت فروشگاهی هستند، و شما برای طراحی سایت فروشگاهی باید بیش از هر چیزی به روی تصاویر محصولات خود کار کنید.

همچنین ووکامرس برای شما این قابلیت را فراهم میسازد که بتوانید محصولات خود را به روش های دیگری نمایش دهید، شما میتوانید با رفتن به داشبورد وردپرس و قسمت ووکامرس قسمت نمایش میتوانید تنظیمات مورد نظر خودتون را قرار دهید.

 

 

سبد خرید سایت فروشگاهی شما

 

شما میتوانید از طریق داشبورد وردپرس قسمت

صفحه ها این قسمت را تنظیم کنید.

شما میتوانید برای سبد خرید خود از طرح بندی

های متنوع نیز استفاده کنید.

و طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

 

 

بررسی فروشگاه اینترنتی

 

پرداخت میتواند مهمترین صفحه شما به شمار بیاید.

صفحه پرداخت جایی است که خریدار با مراجعه

به آن میتواند پرداخت نهایی را انجام دهد.

اما به یک نکته در طراحی سایت فروشگاهی

توجه داشته باشید، که خریدار برای که

بتواند درست پرداخت را انجام دهد نیاز است

که صفحه پرداخت به صورت کامل باشد.

بدون هیچ چیز اضافه ای پیشنهاد ما به شما

این است که در این صفحه تغیری ایجاد نکنید.

 

ووکامرس

 

گسترش ووکامرس و سایت فروشگاهی

 

یکی از دلیل هایی که باعث محبوبیت چشمگیر وردپرس

در مقابل دیگر سیستم ها شده است و وردپرس را به

یک راه حل برای رسیدن به تجارت الکترونیک کرده است.

وجود انبوهی از افزونه های مختلف و کاربردی است.

که در طراحی سایت فروشگاهی به شما میتواند

کمک زیادی کند. و آن را آسانتر کند.

 

 

 

افزونه های ووکامرس وردپرس 

 

وردپرس دارای مخزن عظیمی از انواع قالب ها و افزونه های کاربردی است.

شما میتوانید با مراجعه به سایت وردپرس به کاتالوگ عظیمی

از این افزونه ها، و قالب ها دسترسی داشته باشید.

این افزونه ها و قالب ها توسط تیم وردپرس تایید

شده است. شما میتوانید بدون نگرانی از آنها استفاده کنید.

مطمعنا شما به تمامی افزونه ها نیاز نخواهید

داشت شما باید افزونه های کاربردی

را برای خود دریافت کنید و از آنها استفاده کنید.

 

 

برخی از افزونه های کاربردی برای سایت فروشگاهی

 

✓ Yoast SEO  افزونه ای تمام عیار برای بهینه سازی سئو سایت.

این افزونه در طراحی سایت فروشگاهی و یا هر سایت دیگری

از مهمترین افزونه ها است.

 

✓ Yoast Woocommerce SEO افزونه ای دیگر برای بهبود جستجوگر ها

از محصولات و خدمات شما. و بهینه سازی محصولات برای موتور جستجو.

 

✓ Contact Form 7 افزونه ای با کارایی فراوان شما

میتوانید با استفاده از این افزونه با کاربرانخود در

ارتباط باشید. و فرم تماس ایجاد کنید.

 

✓ UpdraftPlus با استفاده از این افزونه میتوانید

از تمامی اطلاعات سایت خود پشتیبان گیری کنید.

یکی از افزونه های کاربردی برای هر سایت

که میتواند از دست رفتن اصلاعات

سایت جلوگیری کند.

 

✓ Share Bottons Social Sharing افزونه ای که شما میتوانید

از طریق آن کاربران خود را به شبکه های اجتماعی دعوت کنید.

 

✓ Google Analytics Dashboard افزونه ای که کار ادغام سایت

شما را با Google Analytics انجام میدهد.

همچنین تمامی رفتار های کاربران

را در مقابل سایت به شما نشان میدهد.

 

✓ iThemes Security به جدیت میتوان گفت شما الان

در مقابل یکی از قوی ترین افزونه های امنیتی

وردپرس قرار گرفتید، شما با انتخاب ithemes Security

میتوانید امنیت سایت خود را تامین کنید.

 

✓ W3 Total Caches افزونه ای قوی برای افزایش

سرعت سایت، و پاکسازی داده های غیر ضروری

سایت. اگر به دنبال افزونه ای برای افزایش

سرعت سایت هستید، این افزونه را فراموش نکنید.

 

از این که با یک مقاله دیگر همراه ما بودید.

کمال تشکر را داریم.

امید واریم این مقاله هم مورد پسند

شما واقه شده باشد.

ما در هلپانش به دنیایی

از مطالب جذاب، و خواندنی

سفر میکنیم.

سفری به اعماق مطالب

برنامه نویسی،طراحی سایت

طراحی وبسایت، و… پر از

مطالب جذاب امیدواریم در این

مسیر همراه ما باشید.

 

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن