فناوری
موضوعات داغ

گوشی هواوی میت ۲۰ پنجره ای به سوی دنیای بدون مرز فناوری ۲۰۱۹

گوشی هواوی میت ۲۰، گوشی که تلفیقی از هنر و فناوری است. و می تواند فراتر از آنچه فکر می کنید باشد. این گوشی ویژگی های بسیار زیاد و شگفت انگیزی دارد که هر کسی را به سمت این گوشی می کشاند. گوشی هواوی Mate 20 تحولی دیگری را در عرصه فناوری و گوشی ها رقم زد.

طراحی این گوشی تلفیقی از هنر و فناوری استادانه است که با ظرافت در کنار هم قرار گرفته اند و این گوشی را خلق کرده اند. طراحی خارق العاده گوشی هواوی میت ۲۰ نشان می دهد برای ایجاد این گوشی سال ها فکر و زمان گذاشته شده است تا بهترین گوشی وارد بازار شود.

گوشی Huawei میت ۲۰ ویژگی هایی دارد که حتی کسانی را که با فناوری آشنایی زیادی ندارند را جذب خود می کند. و به سمت خود می کشاند. یکی از ویژگی های شگفت انگیز صفحه نمایش گوشی هواوی میت ۲۰ می باشد. صفحه نمایشی که درآن هزاران رنگ به کار گرفته شده است تا بهترین جلوه را به تصویر بکشاند.

عناصری که در داخل صفحه نمایش به کار گرفته شده است جلوه این گوشی را دو چندان می کند و به آن زیبایی می بخشد. صفحه نمایشی که با دیدن آن چشمان شما خسته نمی شود و می توانید در هر زمان از آن استفاده کنید.

 

طراحی نمادین گوشی هواوی میت ۲۰ ترکیبی از زیبایی و فناوری 

 

یک مربع با ترکیبی شگفت آور از یک دوربین سه گانه Leica و فلش، میراثی که از نسل های گذشته گوشی های سری میت هنور برجای مانده. که عناصر اصلی زیبا شناختی صفحه نمایش را در آن رقم زده است. پنجره ای به سوی بیرون و خلاقیتی به سوی جهان.

در صفحه نمایشی به رنگ شبنمی که ترکیبی از خلاقیت استادانه و هنری بدون مرز است میتوانید در اعماق تصاویر ها قوطه ور شوید و به عمق آن ها بروید. طراحی بدون مرز هواوی میت ۲۰ به شما اجازه می دهد بدون حد و مرز در جهان صفحه نمایش خود غرق شوید.

با گوشی هواوی میت ۲۰ از مرز های زیبایی عبور کنید. این گوشی از رنگهای طبیعت الهام گرفته است. رنگهای بسیار زیبا و درخشانی که در پشت گوشی به کار گرفته شده است و نوری با انعکاسی زیبا به گوشی بخشیده است. رنگهای درخشان با انعکاسی بی نظیر چون مشکی نیمه شب، سبز زمردی، آبی نیلی که الگوهای فرانوری را خلق می کند.

حاصل فرایند پیچیده و تلاش بسیار برای ساخت این گوشی یک نرمی و ظرافت را در این گوشی ایجاد کرده است. که شما می توانید آن را به راحتی در دستان خود بگیرید و در هر شرایطی از آن استفاده کنید.

 

گوشی هواوی میت 20 به سوی دنیای بدون مرز با Mate 20

 

عملکرد قدرتمند و هوشمند گوشی هواوی میت ۲۰

 

اولین چیپست ۷ نانومتری مخصوص گوشی در گوشی هواوی میت ۲۰ قرار داده شده است. پردازنده Kirin 980 فناوری جدید گوشی ها با پردازش ۷ نانومتری بهتر باعث ارتقاء کیفیت و عملکرد و همچنین افزایش بهره وری و سرعت این گوشی شده است. 

بکارگیری ساختار چند هسته ای و منعطف ساختار مرکزی و گرافیکی سرعت عملکرد و و انجام کار ها را در این گوشی به شکل قابل توجهی افزایش داده است. یکی از پردازنده های شبکه (NPU) عملیات رایانش و هوش مصنوعی گوشی بوده و دیگری روی وظایف خاص و کارایی بهتر تمرکز دارد تا بهترین تجربه را برای کاربران رقم بزند.

گوشی هواوی Mate 20 می تواند در هر زمان بهرتین عملکرد را داشته باشد و خیال شما را از بابت کارایی و امکانات راحت کند. همچنین موتور قدرتمند هواوی که در آن جاسازی شده است سرعت گوشی شما را به صورت چشمگیری افزایش می دهد تا همیشه از سرعت بالای گوشی خود لذت ببرید.

 

 

ماندگاری بیشتر باتری با قابلیت هوش مصنوعی

 

باتری های ماندگار و با ظرفیت بالا همیشه نمادی از گوشی های سری Mate بوده است. باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری گوشی هواوی میت ۲۰ خیال شما را از بابت شارژ راحت می کند.شما با استفاده از این باتری می توانید ساعت ها از گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نگران تمام شدن باتری خود باشید.

هوش مصنوعی که در گوشی Huawei Mate 20 قرار داده شده است، به شما اجازه مدیریت گوشی را می دهد و به صورت خودکار برنامه های اضافی و یا برنامه هایی که از آنها استفاده نمی کنید را می بندد و دیگر جای نگرانی به خاطر تمام شدن باتری برای شما باقی نمی گذارد.

باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری که در این گوشی قرار گرفته است می تواند به خوبی به نیاز های روزانه شما پاسخ دهد، و گوشی شما را به صورت حرفه ای و تمام وقت مدیریت و کنترل کند.

یکی دیگر از ویژگی های باتری گوشی هواوی میت ۲۰ قابلیت شارژ سریع یا Super Charge است. شما با استفاده از این قابلیت می توانید گوشی خود را ظرف کمتر از ۳۰ دقیقه ۵۸ درصد شارژ کنید.

این ویژگی به شما امکان شارژ سریع و بی دردسر را می هد تا هر زمان خواستید گوشی خود را شارژ کنید زمان کمتری صرف شارژ کردن گوشی خود کنید.

 

 

دوربین گوشی هواوی میت ۲۰ 

 

دوربین سه گانه Leica به شما اجازه می دهد به عمق تصاویر بروید. دوربین سه گانه فوق هوشمند Leica رنگها، اشیاء، اشخاص و… را به بهترین شکل ممکن نمایان میکند به طوری که شما را به وجد می آورد.

قابلیت هوش مصنوعی در گوشی هواوی Mate 20 به شما اجازه می دهد عکس های کاملا طبیعی و با کیفیت بگیرید و خلاقیت خود را در عکاسی شکوفا کنید.

لنز اصلی با میلیون ها رنگ برای عکاسی از مناظر مختلف استفاده می شود. این دوربین جزئیات تصاویر ها را به صورت کامل و بدون نقص ضبط می کند و به شما یک عکس عالی و بدون نقص تحویل می دهد.

لنز ۸ مگاپیکسی گوشی هواوی میت ۲۰ به روی سوژه های دوردست فوکوس می کند. و لنز ۱۶ مگاپیکسی فوق عریض Leica برای عکاسی مناظر و ماکرو بسیار عالی است.

اما امکانات دوربین گوشی هواوی میت ۲۰ به همین جا ختم نمی شود، شما با استفاده از دوربین Leica هواوی میت ۲۰ دیگر محدودیتی در عکاسی نخواهید داشت و می توانید از تمامی مناظر عکاسی کنید حتی از حصار های تنگ و محدود دوربین هواوی Mate 20 در هر کجا که باشید بهترین چشم انداز را خلق می کند.

 

گوشی هواوی میت 20 به سوی دنیای بدون مرز با Mate 20

فراتر با دوربین هواوی میت ۲۰

 

دوربین گوشی Huawei میت ۲۰ به شما اجازه می دهد تصاویری را ثبت کنید که حتی نمی توانید باور کنید. دوربین این گوشی جزئیات را همان گونه که می بینید ثبت می کند.

لنز فوق عریض دوربین هواوی قابلیت عکاسی از فاصله بسیار نزدیک را دارد. و حتی از فاصله بسیار نزدیک بهترین تصاویر را برای شما ثبت می کند به طوری که نمی توانید حتی فکر شو هم بکنید.

اما بازهم امکانات دوربین گوشی هواوی میت ۲۰ در اینجا ختم نمی شود. این گوشی قابلیت عکاسی با فناوری هوشمند هوش مصنوعی را دارد.

شما می توانید با استفاده از این امکان هر اشیاء و یا صحنه ای را تشخیص دهید و به صورت خودکار برای هر کدام نورپردازی کنید. این باعث می شود شما تصاویری را ثبت کنید که حتی باورش هم شاید برای شما سخت باشد تصاویری که دقیقا مانند یک نقاشی بسیار زیبا می باشد.

عکاسی در شب با دوربین گوشی هواوی میت ۲۰ دیگر غیرممکن نیست، شما می توانید با استفاده فناوری پیشرفته هوش مصنوعی حتی در شب تصاویری بسیار زیبا و بدن هیچ تاری ثبت کنید.

شما می توانید با استفاده از این امکان حتی زمانی که همه جا تاریک است بهترین عکس را ثبت کنید قابلیت نوردهی حرفه ای به تصاویر به شما اجازه می دهد تصاویری بینظیر ثبت کنید.

 

رسینماگری هوش مصنوعی

 

برای اینکه بتوانید ویدیو هایی شبیه به یک فیلم ضبط کنید. گوشی Huawei میت ۲۰ نسبت فیلم را ۲۱:۹ قرار می دهد. همچنین قابلیت فیلمبرداری HDR را برای شما فراهم می کند تا ویدیو هایی شبیه به یک فیلم بگیرید که حتی نمی توانید تصور کنید.

برنامه تدوین گر حرفه ای ویدیو باعث می شود. در زمان فیلمبرداری چهره ها را تشخیص دهید. و رویداد های مهم را ضبط کنید و آن را برای هر شخص تفتیک کنید تا بهترین فیلم را با کیفیت و وضوح بسیار عالی به شما تحویل دهد.

این امکان باعث می شود دیگر شما نیازی به تدوین گر ویدیو نداشته باشید و هر زمان که بخواهید از هر کس فیلمبرداری کنید و به صورت حرفه ای آن را تدوین کنید بدون نیاز به هیچ گونه برنامه اضافی.

رنگها جلوه بسیار زیبایی را به فیلم می بخشند، بر همین اساس هواوی میت ۲۰ برای شما فیلتر رنگها را به صورت حرفه ای در نظر گرفته است که میتوانید فیلم های خود را به صورت دلخواه رنگ بندی کنید. فیلتر های رنگی مانند زنده، پس زمینه مات، وینتج که هر کدام رنگهایی را در فیلم ها اعمال می کنند.

ویژگی رنگ های پرتره باعث می شود هنگام فیلمبرداری نور کم تر شود تا فیلم های بسیار زیبا و واقعی ضبط کنید. و دیگر مشکی از بابت فیلمبرداری و کیفیت فیلم ها نداشته باشید.

 

هواوی Mate 20 به سوی دنیای بدون مرز با Mate 20

دانش نامه هواوی Mate 20 و محاسبه کالری

 

اگر از افراد کنجکاو هستید و میخواهید از هر چیزی که می بینید اطلاعاتی بدست آورید. هواوی میت ۲۰ این امکان را برای شما به راحتی فراهم می کند. شما با استفاده از قابلیت HiVision می توانید تنها با گرفتن دوربین به روی هر چیزی تمامی اطلاعات را درباره آن بدست آورید. اطلاعاتی در خصوص کالا ها ، مناظر ها و حتی نقاشی های مشهور تنها با یک کلیک به تمامی این اطلاعات می توانید دسترسی داشته باشید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت Hi vision میزان کالری غذا ها را محاسبه کنید تا بتوانید بر اساس حجم کالری هر غذا از آن استفاده کنید. و همچنین رژیم غذایی سالم داشته باشید.

 

امیدواریم این مقاله مورد پسند و رضایت شما قرار گرفته باشد.

در این مقاله سعی شد به بررسی کاملی از گوشی هواوی میت ۲۰ بپردازیم.

 و بار دیگر با دنیای فناوری بیشتر آشنا شویم.

ما در سایت هلپانش هر روز به مطالب های جذاب و خوادنی سفر می کنیم.

سفری به اعماق مطالب برنامه نویسی، طراحی سایت، فناوری، فتوشاپ، سئو و.. امیدواریم

در این مسیر همراه ما باشید تا به مقصد برسیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به این نوشته چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن